Google News

BBP Başkan adayı Alpaslan Nuri Adıyaman, Firdev Cingözler lehine adaylıktan çekildi

Büyük Birlik Partisi Çukurova Belediye Başkan adayı Alpaslan Nuri ADIYAMAN, Cumhur İttifakı Çukurova Belediye Başkan Adayı Firdevs CİNGÖZLER lehine adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Beğen
1 tepki
  • 28 Mart 2024
  • 0
Font size:

BBP Çukurova İlçe Belediye Başkan adayı Alpaslan Nuri Adıyaman, "Cumhur İttifakı ile birlikte Çukurova Belediyesini kazanacağız. Biz bugüne kadar Türk siyasetinde de ittifak içinde de hep yapıcı olduk. Parti çıkarını öncelemedik. Devletin, ülkenin çıkarlarını önceledik. 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde de Çukurova’nın tekrar bir 5 yıl daha kaybetmemesi için, güzel ilçemizin hizmetlere kavuşabilmesi için Firdevs Cingözler’in lehine adaylıktan çekiliyorum. Çukurova’da Sayın Firdevs Cingözler’e olan teveccühü görüyor ve kendisinin seçimi farkla kazanacağına inanıyoruz. Böylesi güzel bir hizmet yürüyüşünde Cumhur ittifakı bileşenleriylebirlikte yürümekten gurur duyuyoruz" diye konuştu.

Cumhur ittifakı Çukurova Belediye Başkan Adayı Firdevs  Cingözler’de alınan karardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Cumhur İttifakı olarak Çukurova’nın hizmetlere kavuşmasını isteyen partili partisiz tüm vatandaşlarımızla birlikte Çukurova için birlikte çalışacağız "BBP’nin seçimlerde Cumhur ittifakına katılması üzerine, "Cumhur ittifakımızın kıymetli paydaşlarından BBP'nin Çukurova İlçe Başkan Adayı Alpaslan Nuri Adıyaman’ın yanımızda olması gücümüze güç katacaktır. Kalbi Çukurova’ya hizmet için atan herkesi bu ittifak içinde yürümeye davet ediyoruz" şeklinde konuştu.

Başkan Kanlı: Geldiğiniz gibi gideceksiniz!
Önceki HaberBaşkan Kanlı: Geldiğiniz gibi gideceksiniz!
Başkan Kanlı: Soygun ve talan düzeni 31 Mart’ta son bulacak
Sonraki Haber Başkan Kanlı: Soygun ve talan düzeni 31 Mart’ta son bulacak
Benzer Haberler
© ABB Meclisi’nde partilerin üye dağılımı

ABB Meclisi’nde partilerin üye dağılımı

© Firdevs Cingözler’den Zafere Adım Adım Yürüyüşü

Firdevs Cingözler’den Zafere Adım Adım Yürüyüşü

© Başkan Kanlı: Geldiğiniz gibi gideceksiniz!

Başkan Kanlı: Geldiğiniz gibi gideceksiniz!

© Dr. Halil Nacar’dan Emekli Kıraathanesi

Dr. Halil Nacar’dan Emekli Kıraathanesi

    Yorum Yaz