Google News

Başkan Kanlı: Sorunları çözülen bir Adana hayalimiz var

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı yerel seçimde görev alacak adayların açıklanmasına günler kala “Sahayı hazır ve diri tutma” çalışmalarına hız verirken, farklı sektörlere yönelik ’Adana’mızı Seviyoruz, Şehrimizi Dinliyoruz” mottosuyla ziyaretler gerçekleştiriyor.

Beğen
2 tepki
  • 19 Kasım 2023
  • 0
Font size:

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yerel seçimde görev alacak adayların açıklanmasına günler kala “Sahayı hazır ve diri tutma” çalışmalarına hız verirken, farklı sektörlere yönelik "Adana’mızı Seviyoruz, Şehrimizi Dinliyoruz” mottosuyla ziyaretler gerçekleştiriyor.

Hedef Büyükşehir ve tüm ilçeler…

Adana’da Cumhur İttifakı olarak başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere beraberinde tüm ilçeleri kazanma hedefini gerçekleştirmek için güçlü ve kararlı bir irade ortaya koyan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, teşkilatları ve tabanı motive eden çalışmaları sürdürüyor.

Başkan Kanlı’dan yöneticilere mesaj…

Son İl Yönetim Kurulu toplantısında yöneticilere hitap eden Kanlı, “Adana’da yeni bir başarı hikâyesi yazacağız. Bu, kıymetli vatandaşlarımızın teveccühleriyle olacaktır. O yüzden her eve, her gönüle girmemiz lazım. Komşumuzu, hısım, akrabamızı, arkadaşlarımızı, mahalledeki esnafımızı ihmal etmeyelim.” mesajı verdi.

MHP-Adana-Toplanti-Salonu1.webp

Görüş ve önerileri dinliyor, istişare ediyor

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, haftanın belli günlerinde ise farklı sektörlere yönelik "Adana’mızı Seviyoruz, Şehrimizi Dinliyoruz” mottosuyla ziyaretler gerçekleştiriyor. Keresteciler Sitesi’nde geçmiş dönem İl Başkanlarından A. Kadir Üçkardeşler’in refakat ettiği programda, sektörün üretken marka sahiplerini ziyaret eden Başkan Kanlı, görüş ve önerileri dinleyip, istişarede bulundu.

“Adaylarımızın hazır ve diri bir saha bulmalarını istiyoruz”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yaptığı açıklamada “Yerel seçime 4.5 ay, adaylarımızın açıklanmasına ise günler var ama bizler teşkilatlar olarak yoğun bir hazırlık içindeyiz. İsimlerinin açıklandığı gün, adaylarımızın ‘Hazır ve diri bir saha’ bulmalarını istiyoruz. Sonra Cumhur İttifakı’nın muhteşem uyumu ve takım oyunu ile başarıya koşacağız. Sorunları çözülen bir Adana hayalimiz var. Bunu hep birlikte başaracağız.” dedi.

Yusuf-Kanli-Leyla-Uckardesler-Keresteciler-Sitesi-Ziyareti.webp

A Milli Takımımız Almanya’yı eze eze yendi
Önceki HaberA Milli Takımımız Almanya’yı eze eze yendi
Kozan’da dere yatağı aşırı yağış nedeniyle ters aktı
Sonraki Haber Kozan’da dere yatağı aşırı yağış nedeniyle ters aktı
Benzer Haberler
© AK Parti Adana, teşkilat içi temayül yoklaması yaptı

AK Parti Adana, teşkilat içi temayül yoklaması yaptı

© Başbuğ Türkeş Doğumunun 106. Yıl Dönümünde fidan dikimiyle anıldı

Başbuğ Türkeş Doğumunun 106. Yıl Dönümünde fidan dikimiyle anıldı

© Konya’da alkışlar Adana için!…

Konya’da alkışlar Adana için!…

© Cumhur İttifakı komisyonu ilke kararı aldı! Adana hangi partiye bırakılıyor

Cumhur İttifakı komisyonu ilke kararı aldı! Adana hangi partiye bırakılıyor

    Yorum Yaz