Başkan Kocaispir gerekeni yaptı

Başkan Kocaispir gerekeni yaptı
Başkan Kocaispir gerekeni yaptı

Yüreğir Belediyesi'nde Kültür İşleri Müdürü olarak görev yapan Osman Nuri Ünsal'ın geçmiş yıllardaki yaptığı uygunsuz paylaşımları sonucu Başkan Fatih Mehmet Kocaispir'in talimatıyla disiplin soruşturması başlattıldı.

İşte Basın ve Kültür İşleri Müdürü olarak görev yapan Osman Nuri Ünsal için Yüreğir Belediyesi'nden yapılan basın açıklamasının tam metni;

Belediyemizde Basın Yayın müdürü olarak görev yapan Osman Nuri Ünsal hakkında, kendisini göreve getirdiğimiz tarihten evvel, sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu iddia edilen paylaşımlarla alakalı tepkiler tarafımızdan takip edilmiş, konuya hassasiyet gösterilerek 11.08.2021 tarihinde, başkanımız Fatih Mehmet Kocaispir’in talimatıyla ilgili birimlerce “disiplin soruşturması” başlatılmıştır.

Hukuk ilkelerine bağlılığımızın gereği olarak, soruşturma; mevcut yasalar çerçevesince sürdürülüp nihayetlenecek ve hukuki sonucun gereği yapılacaktır.

 Başkanımız Fatih Kocaispir, ülkemizin kurucu değerlerine bağlılık ve kurucu lideri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk hakkında, azami hassasiyeti ve saygıyı her zaman ve zeminde tartışmasız ve samimi bir şekilde ifade etmiş bir yöneticidir.

Yüreğir Belediyesi kadroları da bu hassasiyeti her zaman ve zeminde göstermeyi şiar edinen bir anlayışa sahiptir.

Yuregir-Belediyesi-Disiplin-Sorusturmasi.jpg

Yorum Yaz