Cumhur İttifakı'ndan Kozan'daki yangın bölgesine çıkarma

Cumhur İttifakı'ndan Kozan'daki yangın bölgesine çıkarma
Cumhur İttifakı'ndan Kozan'daki yangın bölgesine çıkarma

4 gündür ülke gündeminde geniş yer bulan orman yangınlarının en çok yaşandığı Kozan'a Cumhur İttifakı yönetcileri çıkarma yaparak mağdur olan vatandaşlar ile bir araya geldi.

Adana'nın Kozan ilçesinde dün saat 19.45 sıralarında Kızlarsekisi mevkiinde başlayan ve 7 mahallede etkili olan orman yangını 4 farklı noktada devam ederken, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Milletvekili Ahmet Zenbilci, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, AK Parti ilçe başkanı Yusuf Bilgili, MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, MHP İl Başkan Yardımcıları Veysel Kokaçya, Saim Azmaz, Mahir Şafak, Şevki Kaya,  MHP İl Sekreter Yardımcısı Mahmut Çakıcı ile birlikte Kozan'da yangın bölgesine geldi. Burada mağdur olan vatandaşlar ile bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyerek devletin her daim yanlarında olduklarını dile getirdiler. Yangının çıkma sebepleri hakkında bilgi alan heyet tüm yetki ve imkanlarını yangınlarda bir kasıt var ise sorumların bulunacağı söylediler.

CİĞERLERİMİZ YANIYOR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Kozan yangının kısmen kontrol altına alındığını ifade ederek, "Türkiye dün geceden bu yana ağır bir süreç geçiriyor. Ciğerlerimiz yanıyor. Şu an 7 ilimizde yangınla mücadele konusunda büyük bir seferberlik halinde çalışmalar sürdürülüyor. Bölgedeki yangın kısmen kontrol altına alındı. Yangın şuan için yerleşim yerlerinden uzak” dedi.

Kozan-Orman-Yangini-Cumhur-Ittifaki-Heyeti-Detay.jpg

Kozan-Orman-Yangini-Cumhur-Ittifaki-Heyeti-Detay-1.jpg

Kozan-Orman-Yangini-Cumhur-Ittifaki-Heyeti-Detay-2.jpg

Yorum Yaz