• En Düşük 11°C, En Yüksek 16°C, Sağanak Yağışlı / Adana
  • Salı, 01 Ocak 2021

Güncel Kategorisi

Hareketin Lideri Bahçeli'den Alpaslan Çelik'e ahde vefa

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Türkmen dağının yiğit komutanı Aklpaslan Çelik'e geçmiş olsun telefonu geldi.

Cezaevlerinde çile çekmiş lakin davasını asla satmamış birçok ülkücüye sahip çıklan MHP Lideri Devlet Bahçeli Türkmen Dağının yiğit komutanı Alpaslan Çelik'e cezaevinden çıkınca geçmiş olsun telefonu geldi. Devlet Bahçeli geçtiğimiz aylarda Alparslan Çelik'in babası eski MHP Keban Belediye Başkanı Ramazan Çelik'i makamında kabul etmiş ve dava yüklü hoş bir sohbet etmişlerdi.

Dönemin FETÖ'cü polisleri tarafından oldu bittiye getirilerek haksız yere 5 yıl boyunca İzmir Buca Kırklar Cezaevinde tek kişilik hücrede yatan Alpaslan Çelik devletine, milletine ve davasına olan sadakatinden zerre-i misgal taviz vermedi. Hiçbir iç ve dış mihrakın oyununa gelmedi. Pandemi sürecinden dolayı yüz yüze görüşmelerin olmadığı bir ortamda hareketin lideri Devlet Bahçeli telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Devlet Beyin böyle ince ve naif tavrı ülkücü camiada sevinçle karşılandı. Ahde vefanın bir sempt adı olmadığını MHP Genel Başkanı Delet Bahçeli bir kez daha ispat etmiş oldu.

Sarıçam'da eşini ve kardeşini hayat kadını olarak tanıttığı çiftçiye şantaj Önceki Haber

Sarıçam'da eşini ve kardeşini hayat kadını olarak tanıttığı çiftçiye şantaj

Sevdiği kızla evlenemeyen genç ölmek istedi Sonraki Haber

Sevdiği kızla evlenemeyen genç ölmek istedi

Yorum Yaz